Teslimat ve İade , Netrix Teknik

Teslimat ve İade

SİPARİŞİN TESLİMAT SÜRESİ

Netrix.com.tr sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini önplanda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir.

 

HAFTA SONU SİPARİŞLERİ

Cuma günü öğle 16:00 dan önce verilen siparişlerde , Cuma gününden itibaren işleme konur. Cuma günü 16:00 dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşmayacaktır. Cumartesi ve Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

 

HAVALE    

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.

 

ALICI BİLGİLERİ

Netrix.com.tr den vermiş olduğunuz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı" ve "Alternatif Alıcı"kısımları dikkatlice doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcı yada alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alınabileceğini unutmayınız. 

 

ADRES BİLGİLERİ

Siparişin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

 

HATALI VE EKSİK SİPARİŞLER

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz taktirde derhal firmamızla irtibata geçiniz.

 

İADE ŞARTLARI

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.


- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez. 

- İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır.

- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 

- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.


- İadesi yapılacak olan ürünler, Netrix.com.tr’ nin çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünlerle ilgili, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde yapılacak inceleme ve onay neticesinde tüketiciye gerekli bilgi

e-mail yada telefon yoluyla verilecektir. 


İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İstanbul İli merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Netrix Teknik © 2021 | Bu site WebdeTicaret® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır